Ventspils nafta
 
 

Valde

 

Valdes priekšsēdētājs

Roberts Kirkups

Roberts Kirkups (Robert Kirkup) ir AS „Ventspils nafta” valdes priekšsēdētājs kopš 2013. gada 1. septembra. Kirkups ir arī „Ventspils nafta” meitassabiedrību SIA „LatRosTrans” padomes priekšsēdētājs un AS "Latvijas kuģniecība" valdes priekšsēdētājs, kā arī SIA „Ventspils nafta termināls” padomes loceklis. 1996. gadā pievienojies „Vitol Group”, ieņemot dažādus vadošos amatus naftas, cukura un metāla nozarēs. Profesionālā izglītība: Bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadīšanā ar atzinību. 

Valdes locekļi

Dmitrijs Judins

Dmitrijs Judins ir strādājis “Baltkrievijas naftas kompānijā”. 2014. gada maijā viņš uzsāka darbu “Vitol Services B.V.” (Nīderlande) reprezentācijas birojā, bet tā paša gada decembrī pievienojās SIA “Vitol Baltics”, kur nodarbojas ar naftas tirdzniecību. Profesionālā izglītība: ekonomikas grāds, kas iegūts Baltkrievijas Nacionālajā politehniskajā institūtā. 

Aleksejs Tarasovs

Aleksejs Tarasovs (Aleksej Tarasov) ir AS „Ventspils nafta” valdes loceklis kopš 2011. gada 6. janvāra, pārvēlēts uz 3 gadu termiņu 2013.gada 26.jūnijā. Kopš 1986. gada strādājis uzņēmumā Mažeiķu nafta. 1997. gadā pievienojās „Vitol” Lietuvas birojam, ieņemot tehniskā speciālista amatu. Galvenās specializācijas jomas: loģistika, transports, produktu uzglabāšana un kvalitātes kontrole. Profesionālā izglītība: grāds inženierzinātnēs Sanktpēterburgas VVMURE akadēmijā (pašlaik – A.S.Popova vārdā nosauktais Jūras radioelektronikas institūts).