Ventspils nafta
 
 

Revīzijas komiteja

 
Jozefs H. J. Bārdemans| Revīzijas komitejas priekšsēdētājs

Jozefs H. J. Bārdemans ir revīzijas komitejas priekšsēdētājs kopš 2011. gada janvāra. Bārdemans ir strādājis ABN AMRO bankā, sākotnēji kā IT auditors, vēlāk kā auditors padziļinātās izpētes departamentā, iegūstot pieredzi dažādās biznesa nozarēs. 1997. gadā Bārdemans pievienojās Vitol Grupai kā iekšējais auditors, vēlāk vadījis grāmatvedības departamentu Vitol Roterdamas birojā. Darbu Vitol grupā pārtraucis 2010. gadā, lai uzsāktu savu finanšu konsultāciju biznesu.  Profesionālā izglītība: Maģistra grāds finanšu auditā un Maģistra grāds IT auditā. 

Bārdemana kungam nepieder a/s „Ventspils nafta” akcijas.

Nafiseta Neguča|Revīzijas komitejas locekle

Nafiseta Neguča ir revīzijas komitejas locekle akciju sabiedrībā „Latvijas kuģniecība” un akciju sabiedrībā „Ventspils nafta”. 2002. gadā viņa ir beigusi Maskavas Valsts universitātes Starptautisko sakaru fakultāti un kopš 2002. gada strādā VNT S.A. pārstāvniecības Maskavā Finanšu departamentā, kur šobrīd ieņem finanšu kontroliera amatu.

Negučas kundzei nepieder a/s „Ventspils nafta” akcijas.

Lāsēns Idikens|Revīzijas komitejas loceklis

Lāsēns Idikens ir revīzijas komitejas loceklis akciju sabiedrībā „Latvijas kuģniecība” un akciju sabiedrībā „Ventspils nafta”. Idikenam ir vairāk nekā 12 gadu starptautiska pieredze revīzijas jomā dažādās nozarēs. Viņš pievienojās Vitol Grupai 2008. gada janvārī kā Vitol Grupas Iekšējā audita departamenta vadītājs.

Idikena kungam nepieder a/s „Ventspils nafta” akcijas.