Ventspils nafta
 
 

Skvoša turnīrā “VN izaicinājuma kauss” uzvar Ķekavas novada Uzņēmēju padomes komanda

Atpakaļ

Skvoša turnīrā “VN izaicinājuma kauss” uzvar Ķekavas novada Uzņēmēju padomes komanda

2012. gada 1. oktobrī / Ventspils nafta

Sestdien, 29. septembrī, Rīgā, Zelta boulinga un skvoša centrā jau otro reizi notika skvoša turnīrs “VN izaicinājuma kauss”, kurā uzvarēja Ķekavas novada Uzņēmēju padomes skvoša komanda.

Ķekavas novada Uzņēmēju padomes skvoša komanda, uzvarot otrajā a/s „Ventspils nafta” organizētajā komandu skvoša turnīrā, apliecināja savu favorītkomandas statusu, jo šī komanda turnīrā tika izsēta ar 1. numuru. Skvoša komandu turnīrā pārstāvēja aktuālajā Latvijas Skvoša federācijas vīriešu reitingā visaugstāk esošie skvoša spēlētāji vienā skvoša komandā: Gunārs Priževoits (8.v.) un Andis Ozols (26.v.).

Otro vietu turnīrā ieguva skvoša komanda „AB Grupa” un tās pārstāvji Rinalds Krūklis (39.v.) un Gints Cīrulis (25.v.). Trešajā vietā palika skvoša komanda „Siemens Osakeyhtio” (Latvijas filiāle) un tās pārstāvji Agris Muravjovs (5.v.) un Gundars Ziemanis (72.v.).

Lai gan turnīra pirmajā trijniekā tika pārstāvēti tikai aktuālajā Latvijas Skvoša federācijas vīriešu reitingā esoši Latvijas skvoša spēlētāji, kopumā turnīrā bez 16 reitinga spēlētājiem piedalījās arī 16 skvoša spēles entuziasti.

„Skvoša turnīrs Latvijas uzņēmumu komandām ir lielisks veids, kā popularizēt skvošu Latvijā. Šogad mēs nolēmām piedalīties šajā turnīrā un mums izdevās uzvarēt un iegūt turnīra ceļojošo kausu. Izejot skvoša laukumā, tā vispirms ir cīņa pašam ar sevi, lai spēlē ar pretinieku nodemonstrētu savu labāko sniegumu. Šodien mums ar Andi tas izdevās,” uzvaras panākumus skaidro viens no Ķekavas novada Uzņēmēju padomes skvoša komandas dalībniekiem Gunārs Priževoits, kurš kopā ar Andi Ozolu triumfēja šī gada turnīrā.

Uzvarētāju komanda ieguva Latvijas uzņēmumu komandu skvoša turnīra “VN izaicinājuma kauss” ceļojošo kausu, kurš uzvarētāju rīcībā atradīsies līdz nākamajam turnīram.

Šogad komandu skvoša turnīrā piedalījās pārstāvji no sešpadsmit Latvijas uzņēmumiem. Bez iepriekšējā gada skvoša turnīra uzvarētajiem - Latvijas Nacionālo Bruņoto spēku skvoša komandas un turnīra organizatoriem - a/s „Ventspils nafta” skvoša komandas turnīrā piedalījās arī sekojošu uzņēmumu pārstāvji - a/s „Latvenergo”, a/s „DNB banka”, zvērinātu advokātu birojs „Eversheds Bitāns”, SIA „PricewaterhouseCoopers”, SIA „Ernst & Young Baltic”, Siemens Osakeyhtio (Latvijas filiāle), SIA „AB Medical Group Riga”, SIA „Poligrāfijas grupa MŪKUSALA”, SIA „BalticTAXI”, Rīgas Tehniskā universitāte, Rīgas Biznesa skola, Ķekavas novada Uzņēmēju padome, kā arī Madonas uzņēmumi SIA „Aiviekstes Energobūvnieks” un SIA „Rudzons”. Katru komandu pārstāvēja divi spēlētāji.

„Sportiskā aktivitāte palīdz uzturēt možu garu arī darbā. Mūzu izvēle ir skvošs, kas apvieno gan ātrumu, gan stratēģisku domāšanu. Latvijas klimatiskajiem apstākļiem šis ir izcili piemērots sporta veids,” par turnīra izveidi skaidro Saimons Bodijs, a/s „Ventspils nafta” valdes priekšsēdētājs, kurš skvošu spēlē jau 46 gadus.

Iepriekšējā /s “Ventspils nafta” organizētajā komandu skvoša turnīrā “VN izaicinājuma kauss” 2011.gadā piedalījās 12 komandas un uzvarēja Latvijas Nacionālo Bruņoto spēku komanda.

A/s „Ventspils nafta” trešo Latvijas uzņēmumu komandu skvoša turnīru „VN Izaicinājuma kauss” plāno organizēt 2013.gadā. Ņemot vērā pieaugušo interesi par šo turnīru, to plānots organizēt divreiz gadā.

Šī skvoša turnīru organizētājs a/s “Ventspils nafta” ir viena no lielākajām uzņēmumu grupām Latvijā, kuras uzņēmumi darbojas naftas produktu transportēšanas, pārkraušanas, uzglabāšanas un kuģošanas jomā. A/s "Ventspils nafta" ir koncerna mātes sabiedrība, kas pārvalda ieguldījumus tādos grupas uzņēmumos kā SIA "Ventspils nafta termināls", SIA "LatRosTrans” un a/s "Latvijas kuģniecība”.