Ventspils nafta
 
 

Pārvēl VNT un LRT valdi

Atpakaļ

Pārvēl VNT un LRT valdi

2012. gada 26. novembrī / Ventspils nafta

AS „Ventspils nafta” (VN) meitas uzņēmumu SIA „LatRosTrans” (LRT)  un SIA „Ventspils nafta termināls”  (VNT) dalībnieku sapulces atkārtoti pārvēlējušas abu uzņēmumu valdes.

Par LRT vienīgo valdes locekli uz nākamajiem trīs gadiem atkārtoti ievēlēts Igors Stepanovs. Viņš vada uzņēmumu kopš 2010. gada 28. aprīļa. Iepriekš vairāk nekā 20 gadus darbojies vadošos amatos vairākos starptautiskos uzņēmumos – strādājis „Tetra Laval”, kā arī „International Paper” koncernā Somijā, Krievijā un Kanādā. Bijis Latvijas Universitātes pasniedzējs. Igors Stepanovs ieguvis biznesa administrācijas maģistra grādu prestižajā starptautiskajā biznesa augstskolā „Institute for Management Development” (IMD) Šveicē.

Par VNT vienīgo valdes locekli uz nākamajiem trīs gadiem atkārtoti ievēlēts Larss Panclafs. Viņš vada termināli kopš 2009.gada. Pirms darba VNT viņš  bijis Nigērijas „Navgas Ltd.” ģenerāldirektors , vadījis celtniecības projektus  ASV un Vācijas uzņēmumos, bijis  Vācijas „Ingenieurtechnik GmbH” tehnoloģiskais direktors. Panclafs Minhenes Tehniskajā universitātē Vācijā ieguvis inženiera diplomu mašīnbūvē, Ziemeļrietumu universitātē Evanstonā – maģistra grādu mašīnbūvē, specializējoties inženiertehnisko būvju projektēšanas vadībā.

 
 Par AS „Ventspils nafta”

AS „Ventspils nafta” ir viena no lielākajām uzņēmumu grupām Latvijā un darbojas naftas produktu transportēšanas, pārkraušanas, uzglabāšanas un kuģošanas jomā. AS „Ventspils nafta” ir koncerna mātes sabiedrība, kas pārvalda ieguldījumus grupas uzņēmumos, veicinot koncerna kopējās vērtības un katra atsevišķā uzņēmuma vērtības pieaugumu.

AS „Ventspils nafta” pieder 51% SIA „Ventspils nafta termināls”, kas ir lielākais naftas un naftas produktu termināls Baltijā; 66% SIA „LatRosTrans”, kas ir Latvijas-Krievijas lielākais kopuzņēmums Baltijā; 49,94% AS „Latvijas kuģniecība”, kas ir starp lielākajiem kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos pasaulē.

AS „Ventspils nafta” (NASDAQ OMX RIGA: VNF1R) akcijas kopš 1998.gada 20.oktobra tiek kotētas biržas NASDAQ OMX Riga Baltijas Oficiālajā sarakstā.