Ventspils nafta
 
 

Par saņemto informāciju no “Euromin Holdings (Cyprus) Limited”

Atpakaļ

Par saņemto informāciju no “Euromin Holdings (Cyprus) Limited”

2015. gada 24. septembrī / Ventspils nafta

AS “Ventspils nafta” no “Euromin Holdings (Cyprus) Limited” ir saņēmusi sekojošu informāciju.

Iegūstot 93,24% AS “Ventpils nafta” kapitāla daļu, “Euromin Holdings (Cyprus) Limited” atbilstoši Finanšu un kapitāla tirgus komisijas un NASDAQ Riga noteiktām prasībām ir pienākums izteikt obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu pārējiem akcionāriem.

Ja piedāvājuma izteikšana būs sekmīga, “Euromin Holdings (Cyprus) Limited” varētu apsvērt AS “Ventspils nafta” iziešanu no regulēta tirgus. 

 

Par AS „Ventspils nafta” 

AS „Ventspils nafta” ir viena no lielākajām uzņēmumu grupām Latvijā un darbojas naftas produktu transportēšanas, pārkraušanas, uzglabāšanas un kuģošanas jomā. AS „Ventspils nafta” ir koncerna mātes sabiedrība, kas pārvalda ieguldījumus grupas uzņēmumos, veicinot koncerna kopējās vērtības un katra atsevišķā uzņēmuma vērtības pieaugumu. 

AS „Ventspils nafta” pieder 51% SIA “”Ventspils nafta” termināls”, kas ir lielākais naftas un naftas produktu termināls Baltijā; 66% SIA „LatRosTrans”, kas ir Latvijas-Krievijas kopuzņēmums Baltijā; 49,94% AS „Latvijas kuģniecība”, kas ir starp lielākajiem kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos pasaulē. 

AS „Ventspils nafta” (NASDAQ RIGA: VNF1R) akcijas kopš 1998.gada 20.oktobra tiek kotētas biržas NASDAQ Riga Baltijas Oficiālajā sarakstā.

 

Elīna Dobulāne, komunikācijas konsultante

AS "Ventspils nafta"

Tālrunis: +371-25959447

E-pasts: elina.dobulane@vnafta.lv

 www.vnafta.lv