Ventspils nafta
 
 

Par akciju sabiedrības “Ventspils nafta” akcijām

Atpakaļ

Par akciju sabiedrības “Ventspils nafta” akcijām

2015. gada 13. septembrī / Ventspils nafta

Akciju sabiedrība "Ventspils nafta" ir saņēmusi informāciju no Euromin Holdings (Cyprus) Limited ("Euromin") par to, ka Euromin ved sarunas ar akciju sabiedrību "Latvijas Naftas Tranzīts" ("LNT") par LNT 43.25 procentu līdzdalības akciju sabiedrībā "Ventspils nafta" iegādi.

 

 

Par AS „Ventspils nafta”

 

AS „Ventspils nafta” ir viena no lielākajām uzņēmumu grupām Latvijā un darbojas naftas produktu transportēšanas, pārkraušanas, uzglabāšanas un kuģošanas jomā. AS „Ventspils nafta” ir koncerna mātes sabiedrība, kas pārvalda ieguldījumus grupas uzņēmumos, veicinot koncerna kopējās vērtības un katra atsevišķā uzņēmuma vērtības pieaugumu.

AS „Ventspils nafta” pieder 51% SIA “”Ventspils nafta” termināls”, kas ir lielākais naftas un naftas produktu termināls Baltijā; 66% SIA „LatRosTrans”, kas ir Latvijas-Krievijas lielākais kopuzņēmums Baltijā; 49,94% AS „Latvijas kuģniecība”, kas ir starp lielākajiem kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos pasaulē.

AS „Ventspils nafta” (NASDAQ RIGA: VNF1R) akcijas kopš 1998.gada 20.oktobra tiek kotētas biržas NASDAQ Riga Baltijas Oficiālajā sarakstā.

 

 

 

 

Elīna Dobulāne, komunikācijas konsultante

AS "Ventspils nafta"

Tālrunis: +371-25959447

E-pasts: elina.dobulane@vnafta.lv

 

www.vnafta.lv