Ventspils nafta
 
 

Ir noslēgusies AS „Ventspils nafta” virtuālā konference par 2012. gada rezultātiem

Atpakaļ

Ir noslēgusies AS „Ventspils nafta” virtuālā konference par 2012. gada rezultātiem

2013. gada 16. maijā / Ventspils nafta

16. maijā AS „Ventspils nafta” aizvadīja virtuālo konferenci investoriem u.c. interesentiem, kuras laikā AS „Ventspils nafta” valdes priekšsēdētājs Saimons Bodijs (Simon Boddy) analizēja uzņēmuma 2012. gada rezultātus, kā arī informēja par 2013. gada plāniem.

Pilns virtuālās konferences ieraksts ir pieejams šeit: http://ej.uz/VNrecord2013. Virtuālās konferences laikā demonstrētā prezentācija pilnā apjomā ir pieejama AS „Ventspils nafta” iepriekš publicētajā paziņojumā: https://newsclient.omxgroup.com/cdsPublic/viewDisclosure.action?disclosureId=557461&messageId=687781.

AS „Ventspils nafta” pateicas visiem, kas piedalījās virtuālajā konferencē un aicina sekot līdz informācijai par nākamo virtuālo konferenci!


Par AS „Ventspils nafta”

AS „Ventspils nafta” ir viena no lielākajām uzņēmumu grupām Latvijā un darbojas naftas produktu transportēšanas, pārkraušanas, uzglabāšanas un kuģošanas jomā. AS „Ventspils nafta” ir koncerna mātes sabiedrība, kas pārvalda ieguldījumus grupas uzņēmumos, veicinot koncerna kopējās vērtības un katra atsevišķā uzņēmuma vērtības pieaugumu.

AS „Ventspils nafta” pieder 51% SIA „Ventspils nafta termināls”, kas ir lielākais naftas un naftas produktu termināls Baltijā; 66% SIA „LatRosTrans”, kas ir Latvijas-Krievijas lielākais kopuzņēmums Baltijā; 49,94% AS „Latvijas kuģniecība”, kas ir starp lielākajiem kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos pasaulē.

AS „Ventspils nafta” (NASDAQ OMX RIGA: VNF1R) akcijas kopš 1998.gada 20.oktobra tiek kotētas biržas NASDAQ OMX Riga Baltijas Oficiālajā sarakstā.