Ventspils nafta
 
 

Informācija par AS „Ventspils nafta“ padomes jaunajiem locekļiem

Atpakaļ

Informācija par AS „Ventspils nafta“ padomes jaunajiem locekļiem

2014. gada 17. jūnijā / Ventspils nafta

AS “Ventspils nafta” padomē 2014. gada 11. jūnijā uz trīs gadu termiņu tika ievēlēti 11 padomes locekļi. Padomē jaunievēlēti pārstāvji ir Andrea Schlaepfer, Varvara Maximova un Yulia Vereshchagina.

Par jaunievēlēto padomes locekļu profesionālo pieredzi

Andrea Schlaepfer ir Vitol korporatīvo attiecību vadītāja. Viņa pievienojās Vitol 2013. gada februārī. Pirms tam viņa bija komunikācijas izpilddirektore LCH.Clearnet. Viņai ir vairāk nekā 15 gadu pieredze komunikācijas jomā, galvenokārt, finanšu sektorā un viņa ir strādājusi par padomnieci tādām komunikācijas kompānijām kā Citigate Dewe Rogerson un kā Eiropas komunikāciju vadītāja Schroders Investment Management. A.Schlaepfer ir ieguvusi filosofijas un moderno valodu grādu Oksfordas Universitātē. 

A. Schlaepfer īpašumā nav AS „Ventspils nafta” akciju.

 

Varvara Maximova strādā Biznesa attīstības finanšu sfērā Vitol kopš 2013.gada. Pirms tam viņa ir strādājusi Natixis bankā un kompānijā VTB Capital Maskavā. V.Maximova ir ieguvusi grādu banku un finanšu jomā Londonas Ekonomikas un politisko zinātņu skolā, kā arī grādu ekonomikā Krievijas Valsts Universitātē “Ekonomikas augstākā skola”. 

V.Maximovas īpašumā nav AS „Ventspils nafta” akciju.


Julia Verschagina ir destilēto produktu struktūrvienības vadītāja Vitol Services BV, Maskavas reprezentācijas birojā no 2012.gada, iepriekš viņa bija operatore loģistikas departamentā VNT SA Maskavas reprezentācijas birojā. J.Verschagina ir pabeigusi Krievijas Valsts Universitātes “Ekonomikas augstākā skolu”. 

J.Verschaginas īpašumā nav AS „Ventspils nafta” akciju.

 

Par AS „Ventspils nafta”

AS „Ventspils nafta” ir viena no lielākajām uzņēmumu grupām Latvijā un darbojas naftas produktu transportēšanas, pārkraušanas, uzglabāšanas un kuģošanas jomā. AS „Ventspils nafta” ir koncerna mātes sabiedrība, kas pārvalda ieguldījumus grupas uzņēmumos, veicinot koncerna kopējās vērtības un katra atsevišķā uzņēmuma vērtības pieaugumu.

AS „Ventspils nafta” pieder 51% SIA “”Ventspils nafta” termināls”, kas ir lielākais naftas un naftas produktu termināls Baltijā; 66% SIA „LatRosTrans”, kas ir Latvijas-Krievijas lielākais kopuzņēmums Baltijā; 49,94% AS „Latvijas kuģniecība”, kas ir starp lielākajiem kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos pasaulē.

AS „Ventspils nafta” (NASDAQ OMX RIGA: VNF1R) akcijas kopš 1998.gada 20.oktobra tiek kotētas biržas NASDAQ OMX Riga Baltijas Oficiālajā sarakstā. 


Elīna Dobulāne, komunikācijas konsultante

AS "Ventspils nafta"

Tālrunis: +371-25959447

E-pasts: elina.dobulane@vnafta.lv

www.vnafta.lv