Ventspils nafta
 
 

Informācija par a/s „Ventspils nafta” padomes jaunajiem locekļiem

Atpakaļ

Informācija par a/s „Ventspils nafta” padomes jaunajiem locekļiem

2012. gada 25. jūlijā / Ventspils nafta

Šodien tika ievēlēta jauna a/s “Ventspils nafta” Padomi uz trim gadiem, nosakot pilnvaru termiņa sākumu ar 2012.gada 25.jūliju. No jauna uzņēmuma padomē ievēlēti pieci padomes locekļi:

Oļegs Stepanovs

A/s “Ventspils nafta” padomes loceklis kopš 2012. gada 25. jūlija. Ekonomikas zinātņu doktors. A/s „Latvijas kuģniecība” padomes loceklis. No 2006. gada līdz 2011. gadam bijis asociācijas "Transports un loģistika" viceprezidents, no 2009. gada līdz 2010. gadam a/s "Ventspils tirdzniecības osta" Padomes priekšsēdētājs, no 2010. gada līdz 2011. gadam VN padomes loceklis. Kopš 2008. gada ir a/s "SS&F Group" padomes priekšsēdētājs, bet kopš 2009. gada – a/s "Baltic Coal Terminal" padomes loceklis.

Oļega Stepanova īpašumā nav a/s „Ventspils nafta” akciju.

Igors Skoks

A/s “Ventspils nafta” padomes loceklis kopš 2012. gada 25. jūlija. Strādājis a/s “Ventspils nafta” no 1995. gada līdz 2002.gadam – ieņēmis vadošus amatus uzņēmuma administrācijā, sākot no uzņēmuma izpilddirektora ekonomiskajos jautājumos līdz pat valdes priekšsēdētāja amatam. Vairākus gadus darbojies Ventspils ostas valdē, kā arī SIA „LatRosTrans” un a/s „Preses nams” padomē. Ir a/s „Aureus kapitāls” padomes priekšsēdētājs.

Igora Skoka īpašumā nav a/s „Ventspils nafta” akciju.

Olafs Berķis

A/s “Ventspils nafta” padomes loceklis kopš 2012. gada 25. jūlija. Naftas produktu pārkraušanas termināla a/s “Ventbunkers” padomes priekšsēdētājs, a/s “Aureus kapitāls” padomes loceklis. Iepriekš darbojies a/s “Ventspils nafta” valdē, kā arī SIA “LatRosTrans”padomē.

Olafa Berķa īpašumā nav a/s „Ventspils nafta” akciju.

Genādijs Ševcovs

A/s “Ventspils nafta” padomes loceklis kopš 2012. gada 25. jūlija. A/s „Ventbunkers” padomes loceklis, a/s „Aureus kapitāls” padomes priekšsēdētāja vietnieks. Ir plaša darba pieredze naftas produktu tranzītbiznesā – bijis viceprezidents un tehnoloģiju direktors a/s “Ventspils nafta”, padomes loceklis a/s „Rietumu cauruļvadu sistēma”, SIA „LatRosTrans” un a/s „VB Holdings”, kā arī SIA ”Ventspils nafta termināls” tehnoloģiju direktors.

Genādija Ševcova īpašumā ir 2525 a/s „Ventspils nafta” akciju.

Ivars Bērziņš

A/s “Ventspils nafta” padomes loceklis kopš 2012. gada 25. jūlija. Ir a/s „Latvijas naftas tranzīts” padomes loceklis un “Skonto nafta” pilnvarotais  pārstāvis.

Ivara Bērziņa īpašumā nav a/s „Ventspils nafta” akciju.