Ventspils nafta
 
 

Atkārtoti pārvēl VN valdes locekli

Atpakaļ

Atkārtoti pārvēl VN valdes locekli

2013. gada 25. aprīlī / Ventspils nafta

Publiskās akciju sabiedrības „Ventspils nafta”  padome uz nākamajiem trīs gadiem atkārtoti valdes locekļa amatā ir iecēlusi Borisu Bednovu, kura jaunais pilnvaru termiņš sākas 2013.gada 28.aprīlī.

Boriss Bednovs ir AS „Ventspils nafta” valdes loceklis kopš 2010. gada 28. aprīļa. Viņš ir profesionālis naftas un tranzīta biznesā – karjeru sācis 1982. gadā kā naftas pārstrādes inženieris bet, kopš 1993. gada darbojies naftas tirdzniecībā. Kopš 1996. gada vada „Vitol” Lietuvas biroju. Bednovs ir absolvējis D. Mendeļejeva ķīmijas tehnoloģijas universitāti Krievijā. Borisa Bednova īpašumā nav AS „Ventspils nafta” akciju.

Par AS „Ventspils nafta”

AS „Ventspils nafta” ir viena no lielākajām uzņēmumu grupām Latvijā un darbojas naftas produktu transportēšanas, pārkraušanas, uzglabāšanas un kuģošanas jomā. AS „Ventspils nafta” ir koncerna mātes sabiedrība, kas pārvalda ieguldījumus grupas uzņēmumos, veicinot koncerna kopējās vērtības un katra atsevišķā uzņēmuma vērtības pieaugumu.

 AS „Ventspils nafta” pieder 51% SIA „Ventspils nafta termināls”, kas ir lielākais naftas un naftas produktu termināls Baltijā; 66% SIA „LatRosTrans”, kas ir Latvijas-Krievijas lielākais kopuzņēmums Baltijā; 49,94% AS „Latvijas kuģniecība”, kas ir starp lielākajiem kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos pasaulē.

 AS „Ventspils nafta” (NASDAQ OMX RIGA: VNF1R) akcijas kopš 1998.gada 20.oktobra tiek kotētas biržas NASDAQ OMX Riga Baltijas Oficiālajā sarakstā.