Ventspils nafta
 
 

AS “Ventspils nafta” uzņēmumi atkārtoti uzrāda augstu sniegumu Ilgtspējas indeksā

Atpakaļ

AS “Ventspils nafta” uzņēmumi atkārtoti uzrāda augstu sniegumu Ilgtspējas indeksā

2017. gada 2. jūnijā / Ventspils nafta

SIA ““Ventspils nafta” termināls” 2017. gada Ilgtspējas indeksā trešo gadu pēc kārtas saņēma platīna kategorijas balvu, savukārt AS “Latvijas kuģniecība” atkārtoti saņēma zelta kategorijas novērtējumu.

“Gan stratēģiski ilgtermiņā, gan ikdienas darbā mērķtiecīgi strādājam pie tā, lai nodrošinātu uzņēmumu darbību atbilstoši augstākajiem vides aizsardzības un drošības standartiem. Turklāt AS “Ventspils nafta” grupas uzņēmumiem kā savas nišas līderiem, ir svarīgi būt korporatīvi atbildīgiem ne tikai savas biznesa izaugsmes veicināšanai, bet arī esot kā piemēram citiem Latvijas uzņēmumiem un aicinot viņus izvērtēt savu atbildību pret vidi, sabiedrību, darbiniekiem un piegādātājiem,” norāda AS “Ventspils nafta” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups.

Ilgtspējas indekss Latvijā tiek organizēts jau septīto gadu, tas ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz ietekmīgākā globālā indeksa Dow Jones Sustainability Index un Business in the Community CR Index pieredzi, starptautiski atzītu  metodoloģiju piecās kategorijās: stratēģija, darba vide, tirgus attiecības, vide un sabiedrība jeb vietējā kopiena. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.