Ventspils nafta
 
 

AS „Ventspils nafta“ un AS „Latvijas kuģniecība“ aicina investorus uz 2014. gada 3. ceturkšņa virtuālo konferenci

Atpakaļ

AS „Ventspils nafta“ un AS „Latvijas kuģniecība“ aicina investorus uz 2014. gada 3. ceturkšņa virtuālo konferenci

2014. gada 26. novembrī / Ventspils nafta

AS „Ventspils nafta” un AS „Latvijas kuģniecība“ aicina visus akcionārus, investorus, masu mediju pārstāvjus un ikvienu interesentu piedalīties uzņēmumu rīkotajā virtuālajā konferencē š.g. 4. decembrī plkst. 16:00 (pēc Latvijas laika).

Virtuālo konferenci (vebināru) vadīs un uz dalībnieku jautājumiem atbildēs AS „Ventspils nafta” un AS “Latvijas kuģniecība” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup) un AS “Latvijas kuģniecība” valdes loceklis Pols Tomass (Paul Thomas). Vebināra prezentācija notiks angļu valodā, taču būs iespēja uzdot jautājumus arī latviešu valodā. 

Vebināra ietvaros Roberts Kirkups runās par aktualitātēm AS “Ventspils nafta” un AS “Latvijas kuģniecība”, kā arī analizēs 2014. gada 3. ceturkšņa finanšu rezultātus, bet Pols Tomass skaidros aktuālās tendences kuģošanas nozarē. Pēc prezentācijas uzņēmuma pārstāvji atbildēs uz vebināra apmeklētāju jautājumiem.

Ņemot vērā, ka vebināram atvēlētais laiks ir ierobežots, lūdzam Jūsu jautājumus iesūtīt iepriekš, līdz 2. decembrim, nosūtot tos uz e-pastu: ieva.kadakovska@nasdaq.com vai uzdot tos portālā naudaslietas.lv.

Kas ir vebinārs?

Vebinārs ir virtuāla konference, kuras laikā uzņēmuma pārstāvis sniedz informāciju par uzņēmumu un tā attīstības plāniem. Vebinārs nodrošina interaktīvu komunikāciju, ļaujot uzdot jautājumus un saņemt uz tiem atbildes tieši no uzņēmuma pārstāvja.

Kā pievienoties?

Lai pieslēgtos vebināram, Jums 2014. gada 4. decembrī plkst. 16:00 jānoklikšķina uz saiteshttp://ej.uz/VN_LK_3Q_2014. Norādiet, ka vēlaties pievienoties kā viesis (atzīmējiet izvēlni "Enter as a guest") un ievadiet savu Vārdu, Uzvārdu. Nekādas tālākas darbības nav nepieciešamas, Jūs tiksiet pievienots vebināram automātiski.

Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama.

Kā tas darbojas?

Jums būs nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu un austiņas. Pārējo dators izdarīs Jūsu vietā (nekādas papildus programmas nav nepieciešams instalēt).

Jums būs iespēja uzdot jautājumus (rakstiski) vebināra vadītājam vai arī vienkārši klausīties prezentāciju.

Papildu informācija par vebināru pieejama šeit: http://www.nasdaqbaltic.com/lv/pakalpojumi-3/vebinari-2/

 

Par AS „Ventspils nafta”

AS „Ventspils nafta” ir viena no lielākajām uzņēmumu grupām Latvijā un darbojas naftas produktu transportēšanas, pārkraušanas, uzglabāšanas un kuģošanas jomā. AS „Ventspils nafta” ir koncerna mātes sabiedrība, kas pārvalda ieguldījumus grupas uzņēmumos, veicinot koncerna kopējās vērtības un katra atsevišķā uzņēmuma vērtības pieaugumu.

AS „Ventspils nafta” pieder 51% SIA “”Ventspils nafta” termināls”, kas ir lielākais naftas un naftas produktu termināls Baltijā; 66% SIA „LatRosTrans”, kas ir Latvijas-Krievijas lielākais kopuzņēmums Baltijā; 49,94% AS „Latvijas kuģniecība”, kas ir starp lielākajiem kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos pasaulē.

AS „Ventspils nafta” (NASDAQ OMX RIGA: VNF1R) akcijas kopš 1998.gada 20.oktobra tiek kotētas biržas NASDAQ OMX Riga Baltijas Oficiālajā sarakstā.


Elīna Dobulāne, komunikācijas konsultante

AS "Ventspils nafta"

Tālrunis: +371-25959447

E-pasts: elina.dobulane@vnafta.lv

 

www.vnafta.lv