Ventspils nafta
 
 

AS “Ventspils nafta” otro gadu pēc kārtas saņem balvu par labākajām interaktīvajām investoru attiecībām Baltijā

Atpakaļ

AS “Ventspils nafta” otro gadu pēc kārtas saņem balvu par labākajām interaktīvajām investoru attiecībām Baltijā

2015. gada 23. janvārī / Ventspils nafta

AS “Ventspils nafta” (NASDAQ OMX RIGA: VNF1R) pēc biržas grupas “NASDAQ OMX Riga” vērtējuma otro gadu pēc kārtas atzīta par uzņēmumu, kurš pērn īstenoja labākās interaktīvās investoru attiecības starp Baltijas vērtspapīru tirgū kotētajiem uzņēmumiem. Biržas balva tika pasniegta ceturtdien, 22. janvārī, “Baltic Market Awards” ceremonijas laikā. 

“Straujā interneta tehnoloģiju attīstība ir radījusi jaunus priekšnosacījumus saziņai ar investoriem. Komunikācija ir kļuvusi daudz efektīvāka – vairs nav jāgaida kārtējā akcionāru sapulce, lai iegūtu sev interesējošu informāciju. Katrs investors var izvēlēties sev piemērotāko informācijas iegūšanas kanālu – vai tā ir mājas lapa vai sociālie tīkli, vai uzņēmuma rīkots vebinārs. Esam patiesi gandarīti, ka mūsu ieguldītais darbs jau otro gadu pēc kārtas ir atzinīgi novērtēts. Tas apliecina uzņēmumu grupas augstos korporatīvās pārvaldības standartus,” norāda AS “Ventspils nafta” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups.  

“Baltic Market Awards” balvas Baltijas biržas pasniedz kopš 2006. gada. Projekta mērķis ir veicināt investoru attiecību uzlabošanos, palielināt biržā kotēto uzņēmumu caurredzamību, kā arī sniegt uzņēmumiem individuālu izvērtējumu un konsultācijas investoru attiecību uzlabošanai. Katra kompānija tiek vērtēta pēc vairāk nekā 160 kritērijiem, tai skaitā pēc gada pārskatu un starpperiodu pārskatu kvalitātes, uzņēmuma paziņojumiem biržai, uzņēmuma mājas lapas un neatkarīgu ekspertu vērtējuma.

“Baltic Market Awards” vērtēšanas komisijā bija plašsaziņas līdzekļu, akadēmisko aprindu, institucionālo investoru un Baltijas biržu vadības pārstāvji.

 

Par AS “Ventspils nafta”

AS “Ventspils nafta” ir viena no lielākajām uzņēmumu grupām Latvijā un darbojas naftas produktu transportēšanas, pārkraušanas, uzglabāšanas un kuģošanas jomā. AS “Ventspils nafta” ir koncerna mātes sabiedrība, kas pārvalda ieguldījumus grupas uzņēmumos, veicinot koncerna kopējās vērtības un katra atsevišķā uzņēmuma vērtības pieaugumu. 

AS “Ventspils nafta” pieder 51% SIA ““Ventspils nafta“ termināls”, kas ir lielākais naftas un naftas produktu termināls Baltijā; 66% SIA “LatRosTrans”, kas ir Latvijas-Krievijas lielākais kopuzņēmums Baltijā; 49,94% AS “Latvijas kuģniecība”, kas ir starp lielākajiem kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos pasaulē. 

 

AS “Ventspils nafta” (NASDAQ OMX RIGA: VNF1R) akcijas kopš 1998.gada 20.oktobra tiek kotētas biržas NASDAQ OMX Riga Baltijas Oficiālajā sarakstā.

 

Elīna Dobulāne, komunikācijas konsultante

AS "Ventspils nafta"

Tālrunis: +371-25959447

E-pasts: elina.dobulane@vnafta.lv