Ventspils nafta
 
 

 “Ventspils nafta” saņem balvu par labākajām interaktīvajām investoru attiecībām

Atpakaļ

 “Ventspils nafta” saņem balvu par labākajām interaktīvajām investoru attiecībām

2014. gada 31. janvārī / Ventspils nafta

AS “Ventspils nafta” (NASDAQ OMX RIGA: VNF1R) pēc biržas grupas “NASDAQ OMX” vērtējuma ir atzīta par uzņēmumu, kurš pērn īstenoja labākās interaktīvās investoru attiecības internetā starp Baltijas vērtspapīru tirgū kotētajiem uzņēmumiem. Biržas balva tika pasniegta ceturtdien, 30. janvārī, Baltic Market Awards ceremonijas laikā. Tāpat AS “Ventspils nafta” saņēma otro vietu kategorijā “Lielākais progress gada laikā”. 

“Uzņēmuma vadība pēdējos trīs gadus ir mērķtiecīgi strādājusi, lai uzlabotu sniegumu investoru attiecībās. Caurskatāmība, atvērtība un laba korporatīvā pārvaldība ir investoru uzticības pamatā. Atzinība par labākajām interaktīvajām investoru attiecībām apliecina uzņēmuma apņemšanos veidot attiecības ar investoriem, izmantojot piemērotākos komunikācijas kanālus,” atzina AS “Ventspils nafta” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups, saņemot Baltic Market Awards balvu.

„Palielinoties investoru interesei par Baltijas tirgu, arvien pieaugoša nozīme ir uzņēmumu spējām reaģēt uz izmaiņām investoru attiecību kultūrā, prasībās pēc kvalitatīvas un savlaicīgas informācijas, spējai rīkoties atbilstoši tirgus tendencēm komunikāciju kanālu izvēlē un aktīvi tos izmantot. Investoru attiecības Baltijā pilnveidojas un kļūst arvien dinamiskākas. Esmu gandarīta, ka Ventspils naftai ir izdevies sasniegt augstāko Baltijas novērtējumu šajā kategorijā,” saka Daiga Auziņa-Melalksne, NASDAQ OMX Baltijas tirgus Biržas pakalpojumu vadītāja.

The Baltic Market Awards balvas tiek pasniegtas kopš 2006. gada. Projekta mērķis ir izcelt Baltijā un nacionālā mērogā labākos sasniegumus investoru attiecībās emitentu vidū, kā arī motivēt kompānijas pievērst uzmanību investoru attiecībām. Katra kompānija tiek vērtēta pēc vairāk nekā 160 kritērijiem, to skaitā pēc gada pārskatu un starpperiodu pārskatu kvalitātes, uzņēmuma paziņojumiem biržai, uzņēmuma mājas lapas un neatkarīgu ekspertu vērtējuma. Šogad kopumā tika izvērtēti 52 uzņēmumi. 

The Baltic Market Awards vērtēšanas komisijā bija plašsaziņas līdzekļu, akadēmisko aprindu, institucionālo investoru un Baltijas biržu vadības pārstāvji.

 

2013_BMA_picture_2.jpg