Ventspils nafta
 
 

Latvijas kuģniecība

Paziņojums par akciju sabiedrības “Latvijas kuģniecība” ārkārtas akcionāru sapulces sasaukšanu

2017. gada 17. augustā / Latvijas kuģniecība

Akciju sabiedrības “Latvijas kuģniecība” (vienotais reģistrācijas numurs: 40003021108, juridiskā adrese: Elizabetes iela 1, Rīga, LV-1010) valde sasauc un paziņo, ka akciju sabiedrības “Latvijas kuģniecība” ārkārtas akcionāru sapulce notiks 2017. gada 19. septembrī, plkst. 15.00, viesnīcā „Monika Centrum Hotels”, Elizabetes ielā 21, Rīgā.

Lasīt vairāk

“Latvijas kuģniecība” pārdod savu biroja ēku Elizabetes ielā 1

2017. gada 26. jūlijā / Latvijas kuģniecība

Otrdien, 25. jūlijā, AS “Latvijas kuģniecība” (LK) parakstījusi līgumu par savas pašreizējās biroja ēkas pārdošanu. Pircējs un nākamais nama īpašnieks būs Apvienotie Arābu Emirāti, kas sešstāvīgo ēku Rīgā Elizabetes ielā 1 iegādājušies vēstniecības vajadzībām. Pārdošanas cena ir 4,2 miljoni eiro. 

Lasīt vairāk

Akciju sabiedrības “Latvijas kuģniecība” valdes viedoklis par sabiedrības mazākuma akcionāriem izteikto obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu un tā ietekmi uz sabiedrības interesēm

2017. gada 24. jūlijā / Latvijas kuģniecība

2017.gada 17.jūlijā sākās akciju sabiedrības “Latvijas kuģniecība” (turpmāk tekstā – LK vai Sabiedrība) vairākuma akcionāra Vitol Netherlands B.V. (turpmāk tekstā – Vitol) izteiktais obligātais akciju atpirkšanas piedāvājums (turpmāk tekstā – Piedāvājums) par atlikušo LK pamatkapitālu. Piedāvājums ir izteikts saskaņā ar Finanšu un Kapitāla Tirgus Komisijas 2017.gada 12.jūlija lēmumu. Izteiktā Piedāvājuma vienas akcijas cena ir EUR 0,71.

Lasīt vairāk

LK Padomes loceklis Giovanni Fagioli atkāpies no amata

2017. gada 21. jūlijā / Latvijas kuģniecība

Akciju sabiedrība “Latvijas kuģniecība” (LK) ir saņēmusi paziņojumu no Giovanni Fagioli par atkāpšanos no padomes locekļa amata sakarā ar to, ka viņš nesen pārdevis viņam netieši piederošās LK akcijas.

Lasīt vairāk